Automaty vendingowe.

Go to Café+co

Mówi się, że dzień bez kawy to dzień stracony.
automaty vendingowe
Ponad 80% ludzi na świecie przyznaje, że chociaż raz w ciągu dnia, wypija jedną filiżankę kawy.

A Tobie ile filiżanek zdarza się wypić?

Jak widzisz regularne picie kawy to nie żaden trend, który przyszedł do nas z Zachodu tylko tradycja towarzysząca Polakom od XVII wieku.

Jeżeli trafiłeś na stronę CafeplusCo to znaczy, że szukasz praktycznych rozwiązań dla swojej firmy oraz zastanawiasz się nad wynajmem automatu vendingowego.

 

AUTOMATY VENDINGOWE – najmłodszy kanał sprzedaży bezpośredniej na świecie

 

Automaty funkcjonują w Polsce od lat 90’ i rozpoczęły sprzedaż gorącej czekolady, herbaty i kawy w najbardziej zaludnionych miejscach jak uniwersytety, lotniska itp. W tak krótkim czasie zdążyły opanować już światowy rynek. Takie państwa jak USA, Włochy i Japonia to kraje, które zdecydowanie nie wyobrażają już sobie życia bez automatów.

Kraj kwitnącej wiśni to zdecydowany lider w korzystaniu z potencjału, jakie daje branża vendingowa. Na ulicach miast, na każdym kroku stoi automat i to dosłownie ze wszystkim – począwszy od możliwości kupna napojów zimnych i ciepłych oraz przekąsek, posiadają maszyny vendingowe, które w kilka sekund przygotowują ciepły posiłek, alkohol, owoce i warzywa oraz przeróżne zabawki, pamiątki i kosmetyki.

W kraju, w którym żyje 127 milionów ludzi, na 23 osoby przypada jeden automat. Dla porównania, w Polsce jeden automat przypada na około 900 osób. Obserwując wskaźnik popularności wszystkich nowinek technologicznych i udogodnień mamy pewność, że w najbliższych latach ludzie w naszym kraju przekonają się do automatów i zaufają im pod względem jakości i świeżości oferowanych w nich produktów.

automaty vendingowe

AUTOMATY VENDINGOWE Z CAFEPLUSCO. CO OFERUJEMY?

Obecnie największym zaufaniem i sympatią cieszą się nasze automaty vendingowe do napojów gorących.

Oferowane przez nas automaty sprzedające pochodzą od najbardziej znanych i doświadczonych europejskich producentów maszyn vendingowych. Produkowane i konfigurowane są na podstawie naszych indywidualnych zamówień, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Posiadamy szeroką gamę automatów, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb Twojej firmy oraz miejsca, w któym miał by stać. Niezależnie od tego, czy miałby to być wszechstronny automat do wszystkich napojów gorących, czy tylko z wydającym wysokiej jakości kawę, opcjonalnie z dodatkiem mleka – sprostamy temu zadaniu.
Odpowiednie urządzenie w połączeniu z wysokiej klasy produktami i znakomitym serwisem, pozwolą Państwu delektować się pobudzającą kawą espresso, pyszną czekoladą, aromatyczną herbatą oraz pozostałymi specjałami.

Jako nieliczni dysponujemy automatami pozwalającymi na równoczesne serwowanie dwóch różnych gatunków kawy w jednej maszynie. Kawa zawsze świeżo mielona przed wyparzeniem, duże kubki z przykrywką „coffee to go”, i to o każdej porze dnia i nocy!

Zawsze indywidualnie dobrany asortyment i perfekcyjne ustawienie maszyny.

DLA KOGO SĄ NASZE MASZYNY VENDINGOWE?

Najczęściej nawiązujemy współprace z dużymi spółkami, zakładami i firmami, dla których wynajem automatów vendingowych to nie tylko chęć zarobienia, lecz inne korzyści, które się pojawiają razem z postawieniem maszyny vendingowej w swojej firmie.

automaty vendingowe

  • Oszczędzasz czas swoich pracowników,
  • Oszczędzasz pieniądze na zaopatrzenie firmowej kuchni,
  • Oszczędzasz przestrzeń biurową,
  • Dbasz o środowisko,
  • Dostarczasz swoim pracownikom produkty, których potrzebują w najwyższej jakości
  • 24/7 dostępność
  • Serwisowanie oraz dokładanie towaru spoczywa w naszych rękach
  • Zwiększasz prestiż firmy

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z naszym Doradcą.

AUTOMATY TO DOBRY POMYSŁ NA BIZNES

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który chce wpłynąć na szerokie wody sprzedaży bezpośredniej. Masz pomysł i świetny produkt, który idealnie nadawałby się do maszyny vendingowej. To znaczy, ze sukces jest w zasięgu Twojej ręki!
Ostatnią kluczową sprawą jest miejsce. Jeżeli masz już na oku jakieś bardziej zaludnione miejsce, gdzie dziennie jest duży ruch, to nie pozostaje Ci nic innego jak Zamówić produkty.

Sprawdź także Automaty do kawy firmy Cafe+co.

Formularz kontaktowy